Polityka ochrony danych osobowych RODO

Ochrona danych osobowych
Rak Interservices, S.C.. Katarzyna Rak  Maciej Rak dba o ochronę Twoich danych osobowych, w związku z czym, zwraca się z prośbą o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu- w celu realizacji oczekiwań Pani/Pana odnośnie uzyskania referencji naszej spółki.

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rak Interservices s.c. Katarzyna Rak, Maciej Rak z siedzibą w Masłowie,  ul. Kołłątaja 13, 63-00 Rawicz w celu uzyskania odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania.

 

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Rak Interservices s.c. Katarzyna Rak, Maciej Rak informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rak Interservices s.c. Katarzyna Rak, Maciej Rak.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb kontaktowych w celu:
a) sporządzenia wyceny usługi w zakresie objętym treścią – wpisaną w niniejszym formularzu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
b) wykonania tłumaczenia- na podstawie art. 6 ist. 1 lit. b) w/w Rozporządzenia, jeśli oferta zostanie przez Panią/Pana zaakceptowana.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do przedstawienia oferty, tj. przez okres 12 miesięcy, a w przypadku zaakceptowania oferty i wykonania tłumaczenia przez okres 6 lat.

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.


5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

7) podanie danych osobowych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na zadane pytania